
Телевізор Samsung 32 Smart TV 360° LED — Самсунг Смарт ТВ Вбудований Вай Фай Т2
5 450 ₴
- В наявності
- +380 (97) 801-44-87Kyivstar
- Діагональ екрана: 32 дюйми (81,3 см)
- Технологія дисплея: LED
- Роздільна здатність екрана: 1366 x 768 пікселів
- Частота оновлення екрана: 60 Гц
- Операційна система: Android
- Підтримка Wi-Fi: є
- Вбудований смарт-телевізор
- Підтримка DVB-T2 (цифрове телебачення)
- Кількість портів HDMI: 2
- Кількість портів USB: 1
- Вбудовані динаміки потужністю 50 Вт
Телевізор Samsung 32 Smart TV 360° LED — це сучасний смарт-телевізор із діагоналлю екрана 32 дюйми та роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів, який забезпечує яскраве та чітке зображення з гарним рівнем деталізації. Завдяки технології LED, екран має високу яскравість і контрастність, що робить зображення на ньому ще реалістичнішим.
Операційна система Tizen дає змогу використовувати безліч програм, доступних для завантаження з інтернету, включно з популярними сервісами стримінгу відео та музики, як-от Netflix, YouTube і Spotify. За наявності Wi-Fi ви можете легко під'єднатися до інтернету та отримати доступ до світових новин і розваг.
Телевізор підтримує цифрове телебачення DVB-T2, що дає змогу переглядати ефірні канали у високій якості. Крім того, на телевізорі є 2 порти HDMI й 1 порт USB, що дає змогу приєднувати до нього інші пристрої та відтворювати на екрані телевізора контент у високій якості.
Варто також зазначити, що телевізор Samsung 32 Smart TV 360° LED має обертову підставку, яка дає змогу змінювати кут нахилу екрана на 360 градусів, забезпечуючи найкращий кут перегляду залежно від місця розташування глядача. Це дуже зручно, якщо ви дивитеся телевізор у вітальні, кухні або спальні та хочете отримувати максимальне задоволення від перегляду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:4 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Вигнутий екран | Так |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 35000 |
| Час відгуку | 6 мс |
| Частота екрану | 200 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стереозвучание | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | SCART, Ethernet , VGA, DVI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI, MPEG4, JPEG, MP3 |
| Таймер сна | Так |
| Захист від дітей | Так |
| FM-радіо | Так |
| Підтримка Skype | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Німецький, Український |
| Розміри | |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| LED-підсвічування | Так |
| Стереозвучання | Так |
| Таймер сну | Так |
- Ціна: 5 450 ₴







