
Телевизор Samsung 56 Smart TV 4k - UHD Video Самсунг 56" Диагональ со Встроенный Смартом 78012
12 200 ₴
- В наличии
- +380 (97) 801-44-87Kyivstar
Телевізор Smart TV - чудовий телевізор з відмінними характеристиками та розумною ціною! Високотехнологічний Смарт ТВ з оптимальним співвідношенням гарної якості та невисокої вартості, яка не залишить вас байдужими.

Цей телевізор працює на ОС Android 11(2022), а це означає, що немає хитромудрих пунктів меню, оскільки інтерфейс розроблявся під звичайного користувача. Play Market дозволяє завантажувати та оновлювати будь-які програми (Youtube, Skype, Netflix, соц. мережі, месенджери, ігри та ін) абсолютно безкоштовно! За допомогою Wi-Fi можна підключитися до інтернету бездротовою мережею і тим самим захистити себе від зайвих проводів.
8 Гб пам'яті з головою вистачає для виконання різноманітних завдань. Функції Smart працюють стабільно без зависання. У кожному телевізорі вбудований приймач Т2 (ще один плюс, не потрібно окремо купувати ефірний приймач). А роздільна здатність змусить Вас зависнути перед екраном з висунутою мовою в прямому значенні слова!

Мільярд природного кольору
Технологія квантових точок забезпечує найкращу якість зображення. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу палітру кольору, причому якість кольору при цьому залишається стабільною.

Виняткова кольоропередача в кожній сцені
Насолоджуйтесь більш реалістичними кольорами та чіткою контрастністю за допомогою інноваційної технології подвійного підсвічування Dual LED, яка оптимізує тон підсвічування.
.png)
Оцініть виняткову деталізацію зображення
Технологія Quantum HDR дозволяє виявити найдрібніші деталі зображення та забезпечити оптимальну контрастність, щоб ви отримали максимальне задоволення від перегляду.
Характеристики:
- Світлодіодне підсвічування: LED
- Роздільна здатність : 4K FullHD (3840x2160)
- Колір чорний
- ТБ Тюнер : DVB-T/T2
- WI-FI : Є
- Smart TV: так
- Процесор: 4 ядерні, 2GHz
- Пам'ять: 8 гігабайт.
- Порти та роз'єми: CI/PCMCIA - 1 шт.
- Ethernet LAN (RJ45) – 1 шт.
- Роз'єм для навушників 3.5 мм – 1 шт.
- Компонентний вхід mini Y/Pb/Pr/ – 1 шт.
- USB 2.0 – 2 шт.
- HDMI – 3 шт.
Комплектація телевізора:
- LED Телевізор Smart TV 56"
- Пульт ДУ
- Ніжки
- Посібник користувача
- Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип телевизора | OLED |
| Диагональ экрана | 56 дюйм |
| Формат экрана | 16:10 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Потребляемая мощность | 155 Вт |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Контрастность хххх:1 | 50000 |
| Время отклика | 4 мс |
| Частота экрана | 300 Гц |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Телетекст | Да |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Объемное звучание | Да |
| Dolby Digital | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | Ethernet , VGA, DVI |
| Количество разъемов HDMI | 2 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Количество разъемов DVI | 1 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Функции | |
| Картинка в картинке | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Защита от детей | Да |
| FM-радио | Да |
| Поддержка Skype | Да |
| Язык меню | Русский, Английский, Украинский |
| Размеры | |
| Ширина | 1240 мм |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |
- Цена: 12 200 ₴


